Neviditelný Cirkus

Právě si prohlížíte představení z předchozích ročníků. Podívejte se raději na aktuální program.

Do manéže cirkusového Šapitó přicházejí tři artisté z exotických krajin. Škádlí se, soutěží o místo v manéži, a za každou cenu se chtějí líbit svému publiku. Jsou trochu zvláštní, protože mluví nesrozumitelně různými cizími jazyky, ale nakonec najdou s publikem společnou řeč a tou je FANTAZIE.

Představivost diváků se rozproudí díky pantomimě, stačí otevřít oči a bavit se. Když chcete, uvidíte krocení divé zvěře, provazochodectví, siláka a všeliké nevídané akrobatické i žonglérské kousky, jako v opravdovém cirkuse.

Všechno co k dobré zábavě v "Neviditelném cirkuse" potřebujete je manéž a vaše představivost. 

Tři herci, jedna manéž a vaše představivost. Klasická "bílá" pantomima a humor jsou součástí každého dobrého cirkusového představení.

Čistá pantomima rozproudí fantazii diváků. Na malém jevišti Vám představíme krocení divé zvěře, všeliké nevídané akrobatické i žonglérské kousky jako v opravdovém cirkuse.

Pantomima Humor Fantazie Radost  Když chcete, uvidíte siláka, krocení divé zvěře, provazochodectví, akrobatické i žonglérské kousky, jako v opravdovém cirkuse. A to vše díky pantomimě a fantazie.