DJ MikkiM a DJ Caloosh + silent party

Právě si prohlížíte představení z předchozích ročníků. Podívejte se raději na aktuální program.

DJ MikkiM

Producent a  DJ je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní nabité djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. Jako producent již vydal šest dlouhohrajících desek, spoustu vinylů a nepočítaně digitálních singlů. Za své druhé album Offbeat Rhapsody, z části nahrávané v Kingstonu na Jamajce, získal nejvyšší možné domácí ocenění, a sice cenu Anděl za album roku 2012. Z úspěchu alba těžil i nadále a jako historicky první český DJ byl v roce 2013 pozván i na jeden z nejprestižnějších světových festivalů Glastonbury. Jeho tracky mu vycházejí na prestižních zahraničních labelech jako Jungle Cakes nebo Amen4Tekno. Sám si šéfuje svůj domácí label Big Bong Records. 

MikkiM si zahrál již ve většině evropských zemí i na americkém kontinentu, častokrát jako headliner klubových nocí nebo festivalů, za sebou má vystoupení na prestižních zahraničních festivalech jako Glastonbury, Boomtown, Burning Man a mnoha jiných. Z domácích festivalů si zahrál na všech zásadních událostech. Díky tomu že MikkiM je zkušený DJ  a milovník hudby všemožných žánrů  tak dokáže rozproudit párty téměř v jakémkoliv stylu. Můžete si však být jisti jedním a sice že se na parketu pořádně zapotíte!

DJ Caloosh

Dj a producent, který momentálně žije v Praze. Na scéně se pohybuje bezmála 20 let. Vydává převážně jungle/dnb tracky například na prestižním anglickém labelu Jungle Cakes, nebo domácím Big Bong Records. Za zmínku určitě stojí multižánrová spolupráce s pražským producentem MikkiMem, se kterým v poslední době vydávají spoustu kvalitních tracků.