Hra o trůn | Představení pro školy

Právě si prohlížíte představení z předchozích ročníků. Podívejte se raději na aktuální program.

Toaletní pohádka na malou i velkou od 4 let


Když musíš, tak musíš! Odskočte si s Bratry v tricku, kteří hravou formou míří přímo na mísu ožehavého tématu a nejen žonglováním záchodovými prkýnky, papíry a štětkami přibližují nejmenším divákům místo, kam i císař pán chodí sám. Spláchněte starosti na originální vyvoněné rodinné show, ve které jde o… trůn!

Rezervace pro školy: info@zonglobalizace.cz, předmět Hra o trůn

Cena představení 130 Kč za žáka.

Uveďte prosím předpokládaný počet dětí a doprovod (doprovod je zdarma). Platba probíhá v hotovosti na místě za aktuální počet dětí, které na představení dorazí.

Informační leták ke stažení

 

O představení napsali:

HRA O TRŮN Na scéně se ale neustále něco děje, a tak diváci, sedící v polo-aréně, nemají moc prostoru věnovat se něčemu jinému. Především proto, že jakmile se objeví Bratři v tricku, je těžké z nich spustit oči. S nimi totiž přichází jejich osobité charisma (podtržené jejich typickými nakroucenými kníry), které společně s humorem, žonglérským talentem a neotřele originálním nápadem tvoří precizní základ této půvabné toaletní pohádky.
Veronika Holečková, Divadelní noviny
Výzvou pro Bratry mohla být práce s mluveným slovem, kterého je v tomto představení relativně hodně. Navíc užívají prakticky bez chyby dvojhlas, který evokuje pohádkovou atmosféru. Ukázalo se, že duo Bratři v tricku je nezastavitelné a jen tak se něčeho nezalekne. Po mezinárodně úspěšné Běžkařské odysee uvolňují publikum vyspělou a vtipně vystavenou pohádkou.
Lucie Štádlerová